Pavel Kunčar

mistr zvuku & hudební režisér

Jsem zvukař a hudební režisér. Díky špičkovému vybavení pořídím vaše nahrávky ve studiu, v koncertním sále, v kostele či kdekoliv jinde. Pravidelně pracuji pro české orchestry, sbory, komorní tělesa a zahraniční nahrávací společnosti.
„Mým cílem je co nejlépe zachytit zvuk přímo v místě nahrávání a mít tak solidní základ pro jeho další zpracování.“

O mně

MgA. Pavel Kunčar

Jsem zvukař a režisér z České republiky. I když se zaměřuji především na oblast „klasické“ hudby, mám také spoustu zkušeností s folkem, jazzem, alternativní hudbou a dalšími žánry. O vaši nahrávku se mohu postarat od samého počátku až po finální master připravený k vydání.

Nahrávání

Můžu s vámi spolupracovat na široké škále projektů – od malých demo nahrávek až po velké projekty se symfonickým orchestrem. Jsem zvyklý pracovat v nahrávacích studiích, v koncertních sálech, v kostelech nebo kdekoli, kde zní hudba. Je samozřejmé, že používám pouze vybavení světové třídy, jako je Schoeps, DPA, AKG, Neumann, R.M.E. atd.

Hudební režie

Pravidelně spolupracuji s českými orchestry a soubory, ale i pro zahraniční nahrávací společnosti jako Parma Recordings nebo The Blue Danube Music Impresario. Jako zvukař a režisér pravidelně spolupracuji s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Komorní filharmonií Pardubice, Moravskou filharmonií Olomouc, Hudbou Hradní stráže a Policie České republiky a mnoha dalšími známými českými soubory a sólisty. Spolupráce mohou probíhat v češtině, angličtině nebo v obou jazycích.

Chcete nahrávat?

Nebo máte nápad a chcete se o něm poradit?
Společně najdeme optimální místo pro nahrávání, aby vaše hudba zněla co nejlépe.

Nahrávky, na kterých jsem pracoval

Kontakt

MgA. Pavel Kunčar
mistr zvuku & hudební režisér

Telefon: +420 774 213 014
Email: info@pavelkuncar.cz