Pavel Kunčar

mistr zvuku & hudební režisér

Pracuji jako mistr zvuku a hudební režisér. Věnuji se převážně nahrávání vážné (artificiální) hudby, ale mám také spoustu zkušeností s jinými hudebními styly (folklor, jazz, rock, blues apod.). Postarám se o vaši nahrávku od začátku až do konce - od plánování nahrávání, nalezení vhodného studia nebo prostoru až po hotový master.

„Mým cílem je co nejlépe zachytit zvuk přímo na místě a získat tak solidní základ pro jeho další zpracování.“

O mně

MgA. Pavel Kunčar

Vystudoval jsem obory Zvuková tvorba a Hudební režie na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze. Od té doby se věnuji nahrávání hudby jako zvukař a režisér na volné noze ve spolupráci s nejlepšími českými a zahraničními interprety.

Nahrávání

Rád s vámi budu spolupracovat na široké škále projektů – od malých demo nahrávek až po velké projekty se symfonickým orchestrem. Jsem zvyklý pracovat v nahrávacích studiích, v koncertních sálech, v kostelích nebo kdekoli jinde kde vaše hudba zní. Samozřejmě používám pouze vybavení světových značek, jako Schoeps, DPA, AKG, Neumann, R.M.E. atd.

Společně s produkční společností StarRecordings Production pro vás můžeme zajistit kompletní nahrávací servis od výběru těch nejlepších orchestrálních hudebníků přes výběr nejvhodnějšího prostoru až po finální mix a mastering nahrávky.

Hudební režie

Pravidelně pracuji na velkých a komplikovaných nahrávacích projektech se symfonickými orchestry i na menších projektech sólových interpretů nebo souborů. Mám zkušenosti jak se soudobou hudbou žijících skladatelů tak s hudbou všech ostatních žánrů. Vždy se snažím organizovat práci tak, aby vyhovovala potřebám zákazníka a interpreta a aby se hudebníci mohli soustředit pouze na svůj výkon. Komunikace může probíhat v češtině, v angličtině nebo v obou jazycích zároveň.

zákazníci

Pravidelně spolupracuji s českými orchestry a soubory jako Janáčkova filharmonie Ostrava, Komorní filharmonie Pardubice, Moravská filharmonie Olomouc, Czech Ensemble Baroque, Hudba Hradní stráže a Policie ČR, Ensemble Damian, Sedláčkovo kvarteto a mnoha dalšími soubory a interprety. Spolupracuji s českými i zahraničními vydavatelstvími jako StarRecordings production (CZ), Supraphon (CZ), Parma Recordings (USA) nebo Brilliant Classics (NL).

Chcete nahrávat?

NEBO MÁTE NÁPAD A CHCETE ZJISTIT JAK JEJ NEJLÉPE REALIZOVAT?

Nahrávky, na kterých jsem pracoval

Kontakt

MgA. Pavel Kunčar
mistr zvuku & hudební režisér

Telefon: +420 774 213 014
Email: info@pavelkuncar.cz